donuz

(bkz: #29615075)

böyle insanlar beni bulmuyor mu, çok gülüyorum. "madem yazdıkları hoşuma gitmiyor, o halde bok atayım" ezikliğiyle başlık altına koşuyorlar sağolsunlar.

itü sözlük'te şöyle yapıyormuşum, böyle yapıyormuşum. yahu madem yapıyorum orada yaz arkadaşım, beni de burada cevap vermek mecburiyetinde bırakma.

---
itü sözlükte moderatörlere yaranmaya çalışmasını mı dersiniz, sözlük yazarı kız arkadaşıyla olan ilişkisini yine sözlüğün ortasında yaşamasını mı dersiniz, kendisini çok akıllı sanmasını mı dersiniz, her konuda zorlama bir biçimde " o aslında öyle değil şöyle" deyişini mi dersiniz, eleştirdiği şeylerin onda birini yapacak yetenekten yoksun olmasını mı dersiniz, sıradan bir tip olmasını mı dersiniz, ilgiye aç olmasını mı dersiniz, her şeyi bildiğini sanmasını mı dersiniz...
---

bir kere itü sözlük'te hiçbir moderatörle hiçbir yakınlığım yoktur. varsa çık de ki, kardeşim sen şu moderatöre yalakalık yapıyorsun. herhangi bir moderatöre en ufak bir mesaj bile atmayalı belki 4-5 ay olmuştur.

kız arkadaşımla ilişkimi sözlüğün ortasında yaşıyormuşum. yahu 10 bin girim var, kız arkadaşıma yazdığım 4 tane giri varmış. sorsan 100 yazardan 5 kişi kim olduğunu ancak biliyordur, araştırıp bulmuş, içine dert olmuş yazdığım giriler.

ondan sonra da zaten tanımadığı birine kişisel eleştiriler yapmak gibi takdire şayan bir harekete girişiyor. kendimi çok akıllı sanıyormuşum, zorlama bir biçimde bir şeyler diyormuşum, eleştirdiğim şeyleri yapacak kabiliyetim yokmuş, ilgiye açmışım, her şeyi bildiğimi sanıyormuşum.

yahu, kim olduğunuzu bile gizleyip, orda yazamayıp buraya koşuyorsunuz; sonra benim kim olduğumu tespit ediyorsunuz. ayıptır arkadaş, azıcık edep, azıcık mantık.

2012-08-06 04:54:28 • 7 yıl önce • 532 kere okundu