türkiye de muhalefet


sözlükten başlıklarla inceleyelim bu muhalefeti:

(bkz: ben tayyibe verdim): çok komikçi bir muhalefet örneği. akp seçmeninin oyunu cinsel göndermeler yaparak alıyor. bundan sonra da o seçmen "ühühü tayyibe verdi diyorlar" diyor ve bir daha akp'ye oy vermiyor.

(bkz: demokrasik): bu da 'kendi demokrasisini' isteyip 'başkasının demokrasi' karşısında cinsel göndermeler yapan komikçi bir muhalefet örneği.

(bkz: eğitim düzeyi azaldıkça evet'lerin artması): bu da çok güzel bir tespit. cahillerin akp'ye oy verdiği tespit edilmiş. biz zeki olduğumuz için hayır demiş oluyoruz. tabi bir sonraki seçimde cahillerin oyunu istemeye devam. 'oy verin bize pis cahiller'.

(bkz: türkiye'de yaşamak): bu da millete karşı bir zerzeniş. baktın ki halkın %60'ı senin gibi düşünmüyor hemen terk-i diyar eyliyorsun. nee işin var yahu senin cahillerle. bu zihniyet muhalefete gerek görmediği için hiç uğraşmıyor zaten.

(bkz: anıtkabir'i yıkalım alışveriş merkezi yapalım): biz atatürkçüyüz ama halkın %60'ı anıtkabir'i yıkmak ve yerine alışveriş merkezi yapmak istiyor beyler. biz de atatürk'ün kurduğu cumhuriyeti bu yüzde %60'ın aslında pislik yobazlar ve atatürk düşmanlarından oluştuğunu yüzlerine vurarak söylüyoruz. atatürk bizimdir bizim kalacak.

(bkz: türkiye islam cumhuriyeti): yukarıdaki örnek tadında bir örnek. halkın %60'ı dinci pis yobazlar ve ülkeyi bölmek istiyorlar. biz de onların aşağılık birer pislik olduğunu ortaya dökerek oyumuzu artırmayı planlıyoruz. pis dinciler foyaları ortaya çıkınca oyu bize veriyorlar tabi.

facebook'ta falan daha süper örnekler dönüyor tabi, bu sadece sözlük kısmı. şimdi kimbilir kaç kez aziz nesin dendi, kaç profil resmi atatürk, türk bayrağı oldu. gençler muhalefet çalışmalarına hemen başlıyorlar.

şimdi sokağa çıkalım ve evetçilere aşağılık birer cahil yobaz olduklarını söyleyerek oy toplayalım beyler. devir çalışma vaktidir.

2010-09-12 22:12:29 • 8 yıl önce • 577 kere okundu