cevat prekazi


lig tv'ye yaptığı açıklamalar, ultras/movement adlı blogdan:

-rijkaard jovanovic'i beğendi-

ofk maçı sırası ve sonrasında partizan'ın aslında en iyi futbolcusunun branislav jovanovic olduğunu söyledim. ardından adnan polat beni aradı. ben de kendisine jovanovic'i anlattım. o da beni istanbul'a çağırdı, futbolcunun cd'lerini istedi. istanbul'a geldim, polat otel'de misafiriydim, başkan'ı aradım, telefonunu açmadı. ardından cd'leri rijkaard'a yolladım. ve jovanovic'in futboluyla adeta rijkaard'ın kopyası olduğunu, frank'ın cd'leri izlediğinde kendi futbolculuğunu göreceğini belirttim.


-bizi istanbul'a adnan polat çağırdı-


rijkaard cd'leri izlemiş ve jovanovic'i beğenmiş. bunu adnan polat söyledi. bana futbolcunun fiyatını sordu. ben de kendisine "ben menajer değilim, para konuşmam ama sizin için öğrenirim" diye yanıt verdim. sonra öğrenip aradım başkan'ı, bonservisinin 1 milyon euro olduğunu, jovanovic'in de 50 bin euro aylık istediğini söyledim. başkan da "tamam" dedi ve eskişehirspor maçından sonra yine aradı. ve bizi istanbul'a çağırdı.


-bu işi adnan sezgin bozdu-


bu ana kadarki süreçte adnan sezgin hiç yoktu. onunla hiç konuşmamıştım, hep başkan ile görüşüyordum.
zaten işi de adnan sezgin bozdu. eskişehir maçının ertesi günü yani pazartesi sabahı adnan sezgin beni aradı. ve parayı nereye yatıracakları gibi sorular sordu. ben de ona "ben menajer değilim, para işlerini bilmem. gelince menajerlere sorarsın" diye yanıt verdim. bana telefonda "bugün istanbul'a geleceksiniz" dedi. ama 10 dakika sonra adnan sezgin bir daha aradı ve bu kez "gelmeyin, ben sizi akşam ararım" dedi. futbolcu kulübünden bonservisini almıştı ve adnan sezgin bize gelmememizi söylüyordu. ben de yurdaşen karahasan'ı aradım. olayı anlattım, çok kızdı. telefonu kapattık, 10 dakika sonra adnan sezgin yine aradı ve "istanbul'a geliyorsunuz" dedi.


-benim bir adım var, menajerlik yapmam!-


istanbul'a geldik ve görüşmeler başladı. başkan'a "ben para konularını konuşmam. 22 sene futbol oynadım, benim bir adım var. ben menajerlik yapmam. 2 menajeri var, onlarla konuşun" dedim. bunlar konuştular. ardından adnan polat "siz otele dönün ben sizi arayacağım" dedi. bizi paçavra gibi attılar


sonra otele gittik. ama ne arayan var ne soran. kendimi çok kötü hissettim. tamam, futbolcuyu beğenmezsin ya da anlaşamazsın. herhalde daha büyük transfer bitirdiler. buna kızmıyorum. ama insan açar birşey söyler. bizi paçavra gibi attılar, ortada bıraktılar. ben sözümü tuttum ama adnan polat tutmadı. beni istanbul'a çağıran başkan, sonrasında da aramalıydı.


-rezil bir davranış!-


tek telimeyle rezil bir davranış!!! bunlar beni artık ararsa tek laf konuşmam! beni kullandılar! cevad prekazi'nin ismi belli, kimseyi kırmamış. benim tertemiz bir kalbim var, leke getirmem. ama onlar beni paçavra gibi kullanıp attı. davranış rezil! davranış rezil! galatasaray'a hiç yakışmıyor! sonra aradı adnan sezgin, kendini temizlemek için. ama bu işi adnan sezgin bozdu.
---------------------------------


cevat prekazi menajer değildir. beğenip önerdiği bir futbolcuyu istanbul'a getirmesi istenmiş, o da kalkıp getirmiş. hem cevat prekazi hem de futbolcu göt gibi ortada bırakılmış.

bunun adı terbiyesizliktir. sırf galatasaray yönetiminin götünü yalayacağız diye şu kulübe yıllarca hizmet etmiş bir futbolcuyu karalayan insan yarın babasını bile pazarlayabilir, şaşırmam.

2010-09-02 22:56:03 • 7 yıl önce • 443 kere okundu